START!
Start.artun.ee on ettevõtlus- ja karjäärialane infoportaal Eesti Kunstiakadeemia liikmeskonnale. Siit leiate teavet, materjale ja viiteid intellektuaalomandi, ettevõtluse, karjääri, praktika ja projekti-juhtimisega seotud teemadel.
start.artun.ee Facebookis
EKA Portfooliod

Avatud Akadeemia

Avatud Akadeemia on püüdnud alati kõigile huvilistele pakkuda võimalust tegeleda eneseteostuse ja loominguga. Lisaks sellele, et inimestel on võimalus omandada teadmisi bakalaureuse kraadi tasemel, pakume ka kõigile huvilistele erinevaid loomingulisi võimalusi:

Kunstikursused
Pakume erinevaid loomekursuseid kõikidele huvilistele. Joonistamine, maalimine, sisearhitektuur, rõivastumiskunst ja paljud teised kursused.
Kursuste nimekiri täieneb pidevalt! Samuti on võimalus tellida sobiv kursus kindlale grupile. Paneme kokku just teile sobiva pakkumise!

Firmadele
Teeme pakkumisi firmadele, kes on olnud huvitatud oma personali koolitamisest kunsti valdkonnas. Samuti aitame firmadel nende üritusi natukene loomingulisemaks muuta, pakkudes erinevaid võimalusi kunsti tegemiseks. Asutuste sünnipäevad ja partnerüritused on head kohad, kus inimesed saavad lõdvestuda, ennast hästi tunda ning seal juures kas individuaalselt või kogu kollektiiviga kunstniku juhendamisel skulptuuri või maali valmis meisterdada. Koos paneme kokku sobiva programmi ja eelarve!

Kunsti tellimused
Kui soovite tellida enda või sõbra portreed, või on teil mõni muu kindel kunstitaiese soov, aitame teid ka sellega! Viime kokku kliendi ja kunstniku ning jõuame koos kvaliteetse lõpptulemuseni.

Täiendkoolitus
Pakume kahte täiendkoolituse õppekava kestvusega kaks aastat. Kursused sobivad inimestele, kes tahavad ennast täiendada ruumikujunduse või kujundusgraafika valdkonnas. Samuti on kursused üheks võimaluseks asutustele, kes soovivad oma töötajaid just selles valdkonnas koolitada.

Vaata lisa www.artun.ee/avatud-akadeemia/avatud-akadeemiast


Avatud Akadeemia koostööpartnerid

Kaubamaja

Haapsalu Uksetehas
E.Okase muuseum
SooSoo galerii

Püsikliendid
Äripäev
Kanal2
Laura Ashley
Tameo
SEB

Toetajad
Estonia pst. 7 / Teatri väljak 1 tao@artun.ee tel: 626 7345