START!
Start.artun.ee on ettevõtlus- ja karjäärialane infoportaal Eesti Kunstiakadeemia liikmeskonnale. Siit leiate teavet, materjale ja viiteid intellektuaalomandi, ettevõtluse, karjääri, praktika ja projekti-juhtimisega seotud teemadel.
start.artun.ee Facebookis
EKA Portfooliod

Keraamika

Keraamika osakonna teenused

Labori teenus
Keraamikas kasutavate glasuuride ja masside katsetamine ja väiksemas koguses valmistamine eraisikutele ja väikeettevõtetele. Koostöö ARS Keraamikaga uute Eestis valmistatud glasuuride saamiseks.

Põletusteenus
Keraamika põletus väikeses koguses eraisikutele ja väikeettevõtetele.

Toodangu näidiste valmistamine
Oleme valmistanud koostöös Tallinna Keraamika Tehasega neile konkursi korras uusi tootenäidiseid. Osakond on osalenud ideekonkursil Rosenthali tehasele Saksamaal.

Eksperimentaalsete keraamika ahjude valmistamises osalemine
Koostöös Kerako OÜ on keraamika osakond osalenud mitmete eksperimentaalsete ahjude valmistamises. Kavas on uudne kombineeritud elektri-gaasiahju valmistamine, millega saab põletada suuremõõtmelisi keraamilisi skulptuure välitingimustes.

Ühekordsed näituseprojektid
Kolmanda kursuse teisel semestril on osakond teinud koostööd erinevate firmadega, et välja panna Kohila puupõletusahjus valminud suuremõõtmelisi objekte. Näiteks on valminud näitused koostöös selliste firmadega nagu TELE 2, Elektrolux, Hortes, Arens, Husqvarna.

Erialane konsultatsioon
Keraamika osakonna töötajad ja õppejõud on alati valmis pakkuma erialast konsultatsiooni kõigile huvilistele.

Vaata lisa Keraamika osakond

[nggallery id=9 template=sample1]

Toetajad
Estonia pst. 7 / Teatri väljak 1 tao@artun.ee tel: 626 7345