START!
Start.artun.ee on ettevõtlus- ja karjäärialane infoportaal Eesti Kunstiakadeemia liikmeskonnale. Siit leiate teavet, materjale ja viiteid intellektuaalomandi, ettevõtluse, karjääri, praktika ja projekti-juhtimisega seotud teemadel.
start.artun.ee Facebookis
EKA Portfooliod

PRFL Café DESIGN 21. septembril Rotermanni keskuses ▴ 11. September, 2012

REGISTREERIMINE kuni 19.09.2012! Disainiöö raames toimub 21.09. kl 12-17 Rotermanni keskuses (Veinibaar KORK, Rotermanni 8, I korrus) portfoolio kohvik PRFL Café. Seekord on oma valdkonna ekspertidega kohtuma oodatud noored disainerid ja tänased disainierialade üliõpilased.

PRFL Cafe on vabas õhkkonnas toimuv koosviibimine, kus lõpetajad ja tudengid saavad oma eriala ekspertidega kohvilaua taga istudes esitleda ja arutleda oma portfoolio ja ideelahenduste üle ning saada soovitusi ja kommentaare edasiseks. Igal osalejal on võimalus ühe mentoriga vestelda 20 minutit, päeva jooksul võib teha mitu kohtumist ja erinevate valdkondade ekspertidega. 2011. aastal toimunud Portfolio Café sündmuse kohta saab lugeda SIIT.

Üritus on TASUTA! Pakume kohvi, teed ja suupisteid.

REGISTREERU SIIN

Registreerumisel saad valida rohkem kui ühe mentori, kellega kohtuda soovid. Erineva vaatenurga saamiseks oma portfooliole julgustame Sind valima ka mõne teise valdkonna eksperti.

PRFL Café mentorid (nimekiri täieneb):

–       Tanel Veenre (ehtekunstnik)

–       Hanna Korsar (moedisainer)

–       Tõnis Vellamaa (disainer)

–       Ville Jehe (disainer)

–       Lilli Jahilo (moedisainer)

–       Ruth-Helene Melioranski (disainer)

–       Monika Järg (tekstiilidisainer)

–       Kadri Jäätma (keraamik)

–       Eeva Käsper (klaasikunstnik)

–       Kadri Kruus (nahakunstnik)

–       Kai Kiudsoo-Värv (klaasikunstnik)

–       Adam von Haffner Paulsen (disainer, Taani)

Et Sinuga kohtuv ekspert saaks hästi ette valmistada, siis anna registreerumisel teada ka oma elektroonilise portfoolio aadress (Portfoolio võib ka kohapeale kaasa võtta). Enne Cafe toimumist saadame kõigile registreerunutele portfooliote esitlemise graafiku koos kellaaegadega.

Kui Sul ei ole veel on-line portfooliot, siis saad selle luua aadressil http://www.prfl.org. Portaal annab Sulle võimaluse luua omanimelise aadressiga portfoolio (sinu-nimi.prfl.org). Liitumiseks saada oma soov emaili aadressile krista.saarniit@artun.ee

Ettevõtmist toetab Euroopa struktuurivahenditest ajavahemikus 2008-2014 rahastatav programm PRIMUS.

Toetajad
Estonia pst. 7 / Teatri väljak 1 tao@artun.ee tel: 626 7345